Start Opinie Skrypt Filmoteka Baza Pytań Wykładowcy Kontakt Wyloguj Wyloguj
Start Skrypt Filmoteka Baza Pytań Kontakt

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

GŁÓWNE ZAŁOŻENIE - kurs powtórkowy do LEK

Ogólnie poziom szczegółowości kursu w mojej opinii jest adekwatny do faktu, że jest to kurs powtórkowy, a nie nauka od podstaw. I taka jest jego rola. Dzięki temu nie trzeba siedzieć 8 godzin dziennie by zrealizować jego cele. Przy tym kursie jestem przez większość czasu zadowolona z siebie i nie skupiam sie na tym, że jestem w plecy, nie pamiętam wszystkich szczegółów i nie mam 10x dziennie myśli "Boże kiedy koniec". Kurs jest dla mnie po prostu... Przyjemny, nie wysysa energii.

@mama.na.medycynie

GRAFIKI

Nie sądziłam, że przekonam się do wykładów! A od kilku dni nie robię nic innego tylko chodzę z słuchawkami po domu. W wykładach grafiki mnemotechniczne, część ruchoma, co ogromnie ułatwia zapamiętywanie! Grafiki są świetne ❤! Dodatkowo otrzymaliśmy skrypt, który stanowi formę powtórki materiału.

@mloda.lekarka

Co podoba mi się w tym kursie? Mega kreatywne grafiki ułatwiające zapamiętywanie np. objawów chorób. Jedno spojrzenie i szybko zapamiętujesz śmieszne i przerysowane obrazki. Idealne nie tylko dla wzrokowców!

@meganlifestyle

SELEKCJA MATERIAŁU

Najbardziej dowodzi to tego, że materiał kursu faktycznie pokrywa się z materiałem do LEKu. Analizując pytania i slajdy, miałam wrażenie, że ktoś bardzo sumiennie dobierał materiał, niemal każda informacja miała swoje odzwierciedlenie w pytaniach (mamy nawet dopisane numery pytań przy odpowiednich treściach, co dodatkowo pozwala zobaczyć jakich informacji się od nas wymaga i zwraca naszą uwagę na to, co warto zakodować).

@mama.na.medycynie

Do następnego podejścia też wybiore coś co ułatwi mi przygotowania (i za taką opcje uważam @lekkikurs, który nie zakłada kolejnego przerobienia całej medycyny a ułatwia ułożenie sobie w głowie wiedzy pod LEK. Bo niestety POD LEK trzeba.)

@panda_thedoc

PLATFORMA - KRÓTKIE FILMIKI Z PYTANIAMI PO

Filmiki ze slajdami zawartymi też w tekście są kilkuminutowe. Dzięki temu nie muszę pauzować czy szukać momentu, kiedy skończyłam wykład. Jeżeli nie chcę nic notować albo uczę się poza domem nie muszę brać ze sobą skryptu. Świetną opcją są pytania po każdym filmiku. Taka szybka powtórka pozwala na lepsze ugruntowanie wiedzy.

@kidney_love

FUNKCJONALNOŚĆ

Sprawdzałam kurs jak funkcjonuje na tablecie, czy można go przeglądać w innych miejscach niż w domu i rzeczywiście jest tak zrobiony, że spokojnie można otworzyć go nie tylko na komputerze, ale i telefonie. Wystarczą słuchawki albo nawet samo czytanie i można go użytkować praktycznie wszędzie.

@med_penguin

NAUKA NIE TYLKO DO LEKU

Ja na razie przerobiłam ginekologię i medycynę rodzinną. Ginekologia bardzo pomogła mi w przygotowaniu do mojego ustnego egzaminu, ponieważ 4 dni przed zaczęłam słuchać wykładów zamieszczonych na platformie ✌ Zdecydowanie było to dobre rozwiązanie, bo na podręcznik nie mogłam już patrzeć.

@kardiowersja

SKRYPT

Udział w @lekkikurs był strzałem w dziesiątkę. Skrypt z wszystkimi mnemotechnikami jest po prostu majstersztykiem. Dosyć obszerny a mimo to wygodny w użyciu w wielu miejscach (sami widzieliście na instastories jak korzystałam z niego np w pociągu czy samochodzie ).

@predoctor94

POMOC MODERATORÓW, INFORMATYKÓW, ZESPOŁU

Doceniam pracę informatyków, bo drobne problemy z działaniem platformy były rozwiązywane błyskawicznie. Moderatorzy też robią dobrą robotę odpowiadając na bieżąco na pytania.

@mama.na.medycynie

CZY KURS MOŻNA PRZEROBIĆ W MIESIĄC

"Czy da się go przerobić przez miesiąc ? Tak ! Myślę, że przy założeniu, że poświęci się 2-3 godziny dziennie, kurs można przerobić przez miesiąc. Natomiast myślę, że równie dobrze sprawdzi się do szybkich powtórek i odświeżania materiału w trakcie semestru. Powtarzanie to matka nauki, więc myślę, że fajnie zaopatrzyć się w skrypt już wcześniej."

@mama.na.medycynie

O nas w social media

Strona główna

Wykładowcy

Baza pytań

Filmoteka

Zapisy

Cena

Dane firmy:

PBIPL

ul. Szafera 190,

71-24 Szczecin


Kontakt:

Telefon: 796 688 904

medmnemonik@gmail.com

regulamin

polityka prywatności

©2019 IPL Piotr Bargiel. All Right Reserved. Designed by Piotr Mirosz